tram

Świąteczny tramwaj LEGO® na ulicach Warszawy

Z początkiem listopada na ulice Warszawy wyruszył świąteczny tramwaj LEGO®. Do 4 grudnia dzieci i dorośli będą mogli wybrać się na świąteczną przejażdżkę i przekonać się, jakie niespodzianki na nich czekają!

Tramwaj LEGO® startuje z zajezdni Ratuszowa – ZOO, następnie Mostem Gdańskim jedzie w kierunku Westfield Arkadia, skręca w ulicę Stawki i kieruje się w stronę Placu Bankowego. Przejeżdża przez ścisłe centrum Warszawy wzdłuż ulicy Marszałkowskiej i przy Placu Zbawiciela skręca w ulicę Nowowiejską do Al. Niepodległości, którą kieruje się w stronę Pól Mokotowskich i dalej ul. Rakowiecką do ul. Wołoskiej, do zajezdni przy ulicy Woronicza. W weekendy trasa ta wydłużona jest do zajezdni PKP Służewiec, dzięki czemu tramwaj mija galerię Westfield Mokotów. W dni powszednie tramwaj pełni funkcję darmowego transportu, jednak w weekendy na podróżnych czekać będą zaplanowane przez markę LEGO® dodatkowe niespodzianki. Wewnątrz tramwaju będzie można spotkać Mikołaja oraz Ninja Kai w strojach LEGO®, znajdzie się tam też figura Mikołaja zbudowana z klocków LEGO®! Dzieci i dorośli będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a dla chętnych dostępne będą listy LEGO®, które po wypełnieniu można wysłać za darmo Pocztą Polską, bądź wypełnić je TUTAJ. Na uczestników konkursu czekają liczne nagrody, w tym voucher na rodzinny wyjazd do LEGOLANDU o wartości 25 000 zł.

Aby wszyscy bez ograniczeń mogli skorzystać ze świątecznej przejażdżki, w naszym tramwaju dostępni są pomocnicy, których zadaniem jest pomoc osobom z wózkami, czy z niepełnosprawnością.

Szczegółowy harmonogram kursowania tramwaju LEGO® dostępny jest poniżej.